13 Şubat 2013 Çarşamba

2 IPHONE 6 MI GELİYOR ? ÖZELLİKLERİ NELER ? NE ZAMAN ÇIKACAK ?
Arkadaşlar iPhone 6 hakkında henüz hiçbir resmi açıklama yok, ancak özellikler ve konsept tasarımları internete sızmaya devam ediyor.

Yeni dedikodular arasında Apple'ın 6 ayda bir yeni bir telefon çıkaracağı var.Bu kanıya ise Ipad 3 'ün hemen ardından mini ve 4 versiyonlarının çıkması sebep oldu.Dedikodular gerçekse eğer bu iphone kullananlar arasında sıkıntıya sebep olacaktır. diye düşünüyoruz..


Özelliklerine gelince iPhone 6'nın daha az güç tüketen ve önemli ölçüde daha ince ekranlar üretmeye izin veren Sharp IGZO (Indium Gallium Zinc Oxide) ekrana sahip olacağını iddia ediliyor. IPHONE' nun bu teknolojiyi kullanacağı ilk olarak teknolojinin CES 2013'de tanıtılmasıyla ortaya çıkmıştı.
iPhone 6 hakkındaki diğer bir dedikodu ise cebin 128GB'lık bir depolama alanına sahip olacağı. Aynı dedikodu, iPhone'un 16GB'lık sürümünün kaldırılacağını da söylüyor.Apple'dan gelen son dedikodu fısıltıları, ucuz iPhone ve iPhone 6'nın yanında şirketin bu sene "iPhone Math" adında bir cep daha çıkarabileceğini söylüyor.

China Times'a göre iPhone Math, 4.8 inç boyutunda, şu anki iPhone 5'ten bir inç daha büyük olacak ve "phablet" adı verilen ceplere rakip olacak. Cihazın aynı zamanda 8 megapiksellik bir kameraya sahip olacağı iddia ediliyor. Bunun dışında iPhone Math hakkında çok fazla şey bilinmiyor.

Kaynağa göre Apple, iPhone Math ile beraber iPhone 6'yı da (veya iPhone 5S) duyuracak. Üretimin Mart ayında başlayacağı, ceplerin Haziran veya Temmuz ayında duyurulabileceği söyleniyor. Birleştirme işinin yüzde 90'ını Foxconn'un yapacağı iletiliyor.

Bu kadar dedikodudan sonra sizlere nette gördüğüm bir videoyu izletmek istiyorum.Gerçekle alakası olmayan IPHONE 6 özelliklerinin videosu....


2 yorum:

  1. Sonrası güzel. Kuzenim bana 5 iPhone yetenekli ve i uygulamaları kullanarak keyfini yaşıyorum. ucuz iphone 4

    YanıtlaSil
  2. Şaşırtıcı olan iPhone hakkında güncelleştirme güzel. Paylaşım için teşekkürler.telekupon

    YanıtlaSil

Popular Posts

 

görmedikleriniz, duymadıklarınız... Copyright © 2011 - |- Template created by O Pregador - |- Powered by Blogger Templates